Саутхемптън победи Челси с 2:1 на "Сейнт Мери", за да нанесе втората загуба на отбора на Томас Тухел. "Светците" пратиха "сините" в "мини-криза" след бурен трансферен прозорец, в който те все още може да бъдат активни до четвъртък.

Манчестър Юнайтед отряза два отбора от Висшата лига за Уан-Бисака

Те да продават или дават под наем 24-годишния футболист това лято

И нещата започнаха чудесно за Челси - Рахийм Стърлинг показа в 23-ата минута, че не е загубил чувството си за гол, давайки всичко от себе си в наказателното поле, за да поведе гостите.

Но отборът на Ралф Хазенхитъл отвърна на удара до края на полувремето. Белгиецът Ромео Лавия изравни само пет минути по-късно, а в края на полувремето Адам Армстронг завърши обрата за 2:1.

Дали новият шеф на Челси Тод Бели ще реши ситуацията с "паническа" покупка до края на трансферния прозорец, предстои да видим.