Звездата Манчестър Юнайтед Уейн Рууни обяви, че е доволен от ремито с Челси (1:1).Стрелецът допълни, че се надява тепърва да подобри партньорството си с новото попълнение в тима – Димитър Бербатов.

„Димитър е нов играч в тима. На един-два пъти се получи добре между нас. Сигурен съм, че партньорството ми с него ще се подобрява с всеки мач. Да не говорим какво ще стане като се включи и Карло Тевес.”, каза голмайсторът.

„Определено успяхме да се преборим за точката на „Стамфорд Бридж”. Рекордът на Челси у дома е наистина впечатляващ и макар че водехме през по-голямата част на срещата и бе разочароващо, че допуснахме изравнителния гол, все пак и хиксът е добър резултат. Ние бяхме по-добри през първото полувреме, но трябва да призная, че второто беше за Челси. Равният е справедлив и за двата отбора. Всички бяхме много разочаровани от загубата от Ливърпул, резултатът бе направо трагичен тогава. Срещу Виляреал мисля, че заслужавахме да победим. Срещу Чесли показахме някои добри показатели. Знаехме, че началото на сезона няма да бъде никак лесно за нас – тъй като трябваше да се изправим срещу три от най-трудните ни съперници – Портсмут, Ливърпул и Челси. Сега вече те не седят на пътя ни, сега се надявам, че ще вървим само нагоре”, продължи коментара си английският национал.

Рууни не пропусна да каже и няколко думи за завръщането на Кристиано Роналдо в отбора:

„Това са много добри новини за отбора, тъй като Роналдо е невероятен играч. Надявам се, че бързо ще навлезе във форма с няколко мача в предстоящите седмици.”