Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап бе ужасен от пропуска на своя нападател Дарън Бент в 80-ата минута срещу Портсмут. Мачът на „Уайт Харт Лейн” завърши 1:1. Английският национал Бент остана непокрит в наказателното поле на гостите и вместо да реализира победно попадение, прати топката в аут с глава след центрирането на Дейвид Бентли.

Мачът бе от 22-ия кръг на английската Висша лига, който завършва днес със супердербито на Мърсисайд между Ливърпул и Евертън на „Анфийлд Роуд”. „Потресен съм. Имам чувството, че едва ли друг път ще имаме подобен шанс да решим който и да е мач до края на първенството.

Аз вече бях станал от мястото си и се готвих да ликувам, а пък вратарят на гостите Дейвид Джеймс просто си мислеше как ще извади топката от мрежата”, каза Реднап, който между другото е бивш мениджър на Портсмут. Бент влезе в игра още в 28-ата минута на мястото на контузения руски таран Роман Павлюченко. Дейв Нъджънт откри за гостите, а доскорошният им нападател – Джърмейн Дефо, изравни в полза на Тотнъм.