Амбициозният план на собствениците на Куинс Парк Рейнджърс за бъдещето на тима претърпя пореден удар, след като в мач от 7-мия кръг на Висшата лига отборът на Марк Хюз отстъпи с 3:2 над Уест Бромич Албиън като гост.

Рейнджърс е без победа от началото на сезона, като има актив от едва две точки, които закономерно му отреждат последната 20-та позиция в класирането и поставят под сериозен въпрос бъдещето на бившият играч на Челси и Манчестър Юнайтед като наставник на тима.

Морисън, Гера и Мулумбу се разписаха за домакините от УБА, които се представят далеч по-добре от скъпата селекция на КПР, а точни за гостите бяха Таарабт и Гранеро.

Преди изиграването на утрешните срещи, Уест Бромич се намира страхотната четвърта позиция с актив от 14 точки, като изпреварва дори вицешампиона Манчестър Юнайтед, който утре гостува на Нюкасъл.

Това бе четвърта победа за тима, който има само едно поражение и две равенства от началото на сезона. КПР е пет загуби и две равенства.

След голово шоу двубоите Суонси - Рединг и Уигън - Евертън завършиха при еднакъв резултат 2:2. "Карамелите" задържаха третата позиция, благодарение на спечелената 14-та точка и по-добрата си голова разлика от УБА. Равенството бе спасено чрез дузпа в 87-ата минута, точно изпълнена от Лейтън Бейнс. До частичен обрат след почивката се добра и отборът на Суонси, който изоставаше с 2:0, но в крайна сметка не позволи на Рединг да запише първа победа.