Отборът на Тотнъм записа седмата си победа през сезона в Англия, надигравайки с минималното 1:0 госта си Кристъл Палас, в сблъсъка между двете единайсеторки от програмата на 11-ия кръг на Висшата лига.

Единственото попадение в мача реализира Хьон-Мин Сон, който бе точен след 64 минути игра.

Състезателят на столичани получи добър пас и с техничен изстрел от границата на наказателното поле не остави шансове на съперниковия страж, пращайки топката в мрежата за 1:0.

До края на мача домакините получиха нови две възможности за реализиране на ново попадение, но не успяха да стигнат до отбелязването на такова.

Снимка 321908

През първото полувреме пък не само голове нямаше, а и лидерът на "шпорите" Хари Кейн получи неприятен удар в десния си крак, което наложи да бъде заменен през вторите 45 минути.

Снимка 321907

Успехът изравни Тотнъм с Манчестър Юнайтед на второто място в таблицата с класирането, при уговорката обаче, че "червените дяволи" все още не са изиграли двубоя си от текущия кръг - срещу Челси.

Минути преди началото на мача днес пък стана ясно, че полузащитникът на лондончани - Деле Али ще пропусне двата предстоящи приятелски мача на националния отбор на Англия с Бразилия и Германия заради контузия в бедрото.