Манчестър Юнайтед постигна победа в последния си домакински мач в злощастния за тима сезон.

„Червените дяволи" се наложиха с 3:1 над Хъл Сити в мач от 34-ия кръг на Висшата лига. Срещата на „Олд Трафорд" бе с доста по-различен заряд поради няколко причини. Своя официален бенефис с фланелката на тима изигра Неманя Видич.

Своя предполагаем последен мач изигра и мениджърът на тима Райън Гиг. Легендата се   появи в игра в 70-ата минута, но все още не е официално обявено дали това бяха последните му минути с екипа на клуба.

Видич си взе истинско сбогом с публиката на тима след като реши да поеме по ново футболно предизвикателство, подписвайки с друг отбор, който все още е неясен. Погледите на „Олд Трафорд" бяха насочени и към един 18-годишен талант.

Дебютантът Джеймс Уилсън вкара два гола в 31-ата и 60-ата минута, давайки сериозна заявка за титулярно място в нападението на Юнайтед.

„Червените дяволи" играха по-добре от „тигрите" и съвсем заслужено победиха.
В 3-ата минута домакините трябваше да получат дузпа след като Янузай бе фаулиран в гръб, но главният съдия не видя нарушение.

В 31-ата минута Фелаини свали с глава към Уилсън, който от воле откри резултата, вкарвайки първия си гол с екипа на тима.

В 56-ата минута Дейвис от Хъл игра с ръка в наказателното поле в наказателното поле, но съдията отново не даде дузпа за Юнайтед. В 60-ата минута Уилсън довкара бита топка от Фелаини, вкарвайки втори гол в мача.

Малко по-късно грешка в защитата на домакините позволи на Мат Фрайът да върне интригата за 2:1.  В 86-ата минута влезлият като резерва  Робин ван Перси простреля стража на гостите Елдин Якупович за 3:1.

Манчестър Юнайтед - Хъл Сити 3:1