Нюкасъл победи Манчестър Юнайтед в среща от 8-ия кръг на Висшата лига. Двубоят на стадион "Сейнт Джеймсис Парк" приключи при резултат 1:0.

Автор на единствения гол в срещата беше Матю Лонгстаф, разписал се през вторите 45 минути на срещата.

Снимка 446373

Източник: Twitter

Мениджърът на "червените дяволи" Оле Гунар Солскяер може да получи "жълт картон от ръководството", тъй като отборът върви трагично от началото на сезона.

Юнайтед е 11-и в класирането с актив от 9 точки и е на цели 15 пункта от върха и на 5 пункта от Топ 4.

Снимка 441349

Юнайтед има две победи, две ремита и три загуби във Висшата лига през сезона, като отборът е трагичен гост, що се касае за срещите от английския елит.

Отборът не познава вкуса на победата в последните си осем визити от шампионата, като в тях е записал три ремита и пет загуби.

Рууни: Ливърпул изглежда най-силен в Англия

"Мърсисайдци ще спечелят Висшата лига"

Единственото попадение днес бе отбелязано след 72 минути игра от Лонгстаф. През първото полувреме домакините стигнаха и до изстрел в гредата.

Представянето на Юнайтед няма да бъде запомнено с нищо кой знае колко отличително, като в тима отново бе заложено на младите таланти.

Дали това не беше последният двубой на Оле Гунар Солскяер начело на Манчестър Юнайтед?