Отборът на Манчестър Сити направи поредна голова фиеста. "Гражданите" продължават напред в турнира за Купата на Лигата, след като прегазиха с 5:2 като гости Уулвърхемптън.

Преднината на гостите даде Милияш. Джонсън, Насри, Скарпуци и два гола на Джеко обаче доведоха нещата до крупното 1:5. О'Хара оформи крайният резултат 25 минути преди края на срещата, а след това двубоят се доиграваше.

В състава на домакините можеха да се видят предимно дълбоки резерви в селекцията на Роберто Манчини. Това даде своето отражение и домакините малко очаквано поведоха с гол на Ненад Милияш с шут от границата на наказателното поле - 1:0.

Сити обаче бързо тръгна в яростни атаки и закономерно стигна до обрата. Само за 4 минути от 37-ата до 41-ата "гражданите" вкараха 3 попадения, с които дръпнаха в резутата.

Първо Адам Джонсън вкара красиво от дистанция. След това Самир Насри повтори упражнението за 1:2, а малко след това Джонсън отново се прояви добре, извеждайки Джеко на голова ситауция, а нападателят не сбърка - 1:3.

През втората част гостите се забавляваха на терена. Насри даде страхотен пас към младия нападател Лука Скарпуци, а той вкара за 1:4. Младокът се отчете и с голов пас към Джеко, който вкара за 1:5.

Джейми О'Хара оформи крайното 2:5 в 65-ата минута, като до края на срещата на практика не се случи нищо интересно и Сити закономерно продължава в следващия кръг за Купата на Лигата.