Норич удържа равенството при домакинството си на Челси, в двубой от третия кръг за ФА Къп.

Срещата на стадион "Кероу Роуд" завърши така, както и започна - без попадения.

Втородивизионният състав бе в ролята на аутсайдер днес, но пък тимът нямаше какво да губи срещу действащия първенец на Англия.

Снимка 332531

Домакините пропуснаха да се разпишат в пет от последните си седем срещи в тази надпревара, като нито една от тях не беше спечелена. Днес двубоят им не направи изключение.

В предишните три мача между тези отбори Челси не само постигна победи, но и водеше на почивката. Тази вечер обаче нямаше подобен късмет.

Моуриньо и Конте се хванаха за гушите

Словесна война избухна между двамата мениджъри

Това бе седмият мач между днешните съперници в турнира, като "сините" спечелиха четири от предишните шест, като в два случая лондончани печелят след преиграване. И този път първият двубой не реши нищо и ще се наложи реваншът да определи крайния победител.

Головата разлика в тези мачове остава 13:2 в полза на по-успешния от двата тима.

Снимка 332530

Голямата звезда на гостите Еден Азар не стартира сред титулярите заради лека травма. Същото важи за Алваро Мората, пропуснал няколко чисти голови положения при равенството срещу Арсенал.

Снимка 331927

Мората все пак се появи на терена 15-ина минути преди последния сигнал, но не впечатли с представянето си. Азар остана извън групата на отбора.

Показателно за качеството на игра, предложено от двата тима, бе това, че първият точен изстрел в очертанията на вратата на Норич дойде след 50 минути игра.

Ето и единайсеторките, с които започнаха двамата мениджъри:

Норич: Гън, Пинто, Цимерман, Ханли, Клозе, Люис, Тетей, Трибул, Притчард, Мадисън, Мърфи

Челси: Кабайеро, Рюдигер, Луис, Кейхил, Дзапакоста, Бакайоко, Дринкуотър, Кенеди, Вилиан, Батшуай, Педро