Трент-Алекзандър влиза на мястото на Ориги, който напуска контузен.

Лалана отстъпва мястото си на Лукас Лейва.

Роудс влиза на мястото на Негредо.

69′

Жълт картон за Гибсън.

68′

ГООООЛ ЗА ЛИВЪРПУЛ! Резултатът вече е 3:0! Мане подхвана поредна скоростна атака, която премина през Ориги, завърши с центриране на последния отдясно към Лалана, който вкара втория си гол в мача!

60′

ГООООЛ ЗА ЛИВЪРПУЛ! Ориги покачва резултата на 2:0, след като се възползва от пас на Лалана, и нападателят от няколко метра не сгреши - 2:0!

56′

Лийдбитър заменя Клейтън.

56′

Фишер отстъпва мястото си на Даунинг.

53′

Ливърпул все по-осезаемо доминира на терена, което и стига доста лесно до вратата на съперника, а домакините видимо нямат отговор на бързата игра на "мърсисайдци".

46′

Ливърпул можеше да стигне до втори гол секунди след началото на второто полувреме. Мане бе изведе в наказателното поле от дясната страна, но ударът му бе спасен от Валдес. Атаката обаче продължи и топката отново се озова в Мане, който пред вратата се забави и топката му бе избита.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

43′

Ливърпул можеше да стигне до втори гол, след като Ориги изведе на изгодна позиция Мане, който стреля в десния стълб на Валдес.

40′

След гола играчите на Боро са далеч по-активният отбор, като възпитаниците на Айтор Каранка стигнаха до няколко опасни слизания пред вратата на Миньоле, които обаче не завършиха с точен удар към вратата на белгийския страж.

31′

Домакините се опитаха да отговорят мигновено, но диагонален удар на Виктор Фишер от наказателното поле бе избит от Миньоле в корнер.

29′

ГООООЛ ЗА ЛИВЪРПУЛ! Гостите повеждат, след като Клайн центрира отдясно и Лалана на далечната греда намери топката с глава и откри - 1:0!

27′

Играчите на Ливърпул организираха добра атака, но Мане се забави в обработването на топката в наказателното поле около точката на дузпата.

20′

Добра атака на домакините, при която Фабио изведе добре Фишер в наказателното поле, но последният не успя да овладее кълбото в момента, в който преодоля защитник на "мърсисайдци".

17′

Изстрел от дистанция на защитника Фабио е спасен без проблем от Миньоле.

10′

За момента двата отбора разиграват предимно в средата на терена, поради което са по-предпазливи в началните минути на двубоя.

3′

Първа атака за гостите, при която Клайн се опита да намери Ориги с центриране отдясно, но топката бе уловена без проблем от Виктор Валдес.

1′