„Не се представихме добре през първата част, заяви след срещата между Челси и Манчестър Юнайтед (1:1) наставникът на гостите Жозе Моуриньо - Противникът ни бе по-добър от нас и ние не успяхме да покажем нашата си игра.

През второто полувреме положението се промени, започнахме да налагаме стила си, да пресираме съперника и съвсем заслужено стигнахме до изравняването".

Дойдохме в Манчестър да победим, но равенството също е добър и честен резултат. Домакините пропуснаха изключително добра възможност да увеличат разликата между нас на собствения си стадион на 6 точки.

Отново повтарям, че през вторите 45 минути показахме способностите си и при следващите сблъсъци между двата тима на Манчестър няма да им е никак лесно", завърши спецът.