Мениджърът на Астън Вила Мартин О'Нийл бе определно недоволен от играта през първото полувреме на своя тим срещу Евертън при домакинското равенство (1:1) в последния мач от 31-я кръг в Премиършип.

„През първото полувреме не можехме да владеем топката и да създаваме положения. През цялото първо полувреме не бяхме на себе си и не показахме играта която можем. Феновете имат пълното право да са недоволни от представената им продукция.

През втората част направихме доста повече да се върнем в мача. Започнахме да показваме себеотрицание в единоборствата и в среванение с първите 45 минути ситуацията коренно се промени.

Няма съмнение, че напълно заслужавахме да изравним, но пак повтарям, че въпреки чудесната втора част, съм много недоволен от първото полувреме.

Разликата в играта ни през двете части мога да определя като различието межди деня и нощта, а това е нещо, върху което трябва да съсредоточим усилията си", заяви след мача наставникът на българския национал Стилиян Петров.