Отборът на Манчестър Юнайтед продължава с доброто си представяне във Висшата лига, след като тази вечер записа победа с 3:1 при гостуването си на Кристъл Палас в мач от 28-ия кръг от Висшата лига.

Резултатът беше открит след половин час игра, когато Ромелу Лукаку успя да достигна и да овладее хубав пас на границата на наказателното поле и веднага изстреля топката към вратата, разписвайки се за 1:0.

Снимка 409457

Източник: БГНЕС

В 52-ата, отново Лукаку покачи на 2:0, след като се озова на много обещаваща позиция и от въздуха мушна топката в левия ъгъл на вратата. В 66-ата минута, Джоел Уорд от състава на домакините, засече центриране в пеналта и с глава изпрати кълбото в мрежата, намалявайки на 1:2.

В 83-ата минута, Пол Погба "достави" топката на Ашли Йънг, който не остави никакви шансове на вратаря, оформяйки крайното 3:1.

Снимка 409458

След тази победа, Манчестър Юнайтед събра актив от 55 точки на петото място във временното класиране, докато Кристъл Палас е 14-ти с 30.