Само пет дни след загубата с 1:3 от Астън Вила, Манчестър Юнайтед спечели последния си мач от 1/8 в Купата на лигата на Англия с драматична победа с 4:2 на Олд Трафорд.

Вила отново поведе в 48-ата минута чрез Оли Уоткинс, но Антони Марсиал изравни за тима на Ерик Тен Хаг само минута по-късно.

Ясно е защо Роналдо не играе срещу Астън Вила

Болен е

Нещата отново се объркаха за "дяволите", когато в 61-ата минута Диого Далот вкара топката във вратата на Мартин Дубравка, който правеше дебюта си за Юнайтед. Маркъс Рашфорд изравни в 69-ата минута.

Пълният обрат настъпи в 78-ата минута, когато Тайрън Мингс си отбеляза втория автогол в мача, този път от другата страна. Скот Мактоминей отбеляза хубав гол в 91-ата минута на мача след фантастична асистенция на Алехандро Гарначо.