Отборът на Манчестър Юнайтед спечели напълно заслужено, а и доста убедително гостуването си на Суонзи.

Двубоят от втория кръг на програмата на Висшата лига завърши с успех за "червените дяволи" с 4:0.

Първият гол в срещата падна в последната минута от първото полувреме. Тогава Ерик Бейли бе точен, давайки преднина на тима си.

Футболистът на гостите се разписа от непосредствена близост, след добавка към изстрел на Погба, отбил се в напречната греда.

Жозе Моуриньо: Не сме фаворити, но имаме повече самочувствие от миналия сезон

"Твърде опитен съм, за да летя в облаците", заяви Специалния

Преди това, още през първото полувреме, двата състава си размениха по още един шут в очертанията на рамката, пазена от съперниковия страж.

Първо Аю шутира в горния дирек на "червената" врата, а малко по-късно и удар на Джоунс бе на сантиметри от целта.

Мениджърът на Юнайтед - Жозе Моуриньо заложи на същия състав, разгромил Уест Хем на старта на сезона с 4:0. Подопечните му не го разочароваха, като само в рамките на 4 минути, малко преди края на двубоя, оформиха разгрома на опонента си.

Между 80-ата и 84-ата минути Лукаку, Погба и Марсиал нокаутираха съперника с попадения, дошли основно с дейното участие на Хенрих Мхитарян. Той асистира за два от головете.

В последния случай головият пас дойде от Пол Погба.

Ето и 11-те, които Специалния изведе на терена днес: Де Хеа, Бейли, Джоунс, Блинд, Валенсия, Матич, Мхитарян, Погба, Мата, Рашфорд, Лукаку.