Турнир: Англия Висша лига Стадион: Зрители:
90+5′

Край на мача!

90+1′

ГОЛЛЛЛ ЗА МАНЧЕСТЪР! Лингард отново е точен след разбъркване в наказателното поле - 2:2!

85′

Териториалният натиск на домакините не води до желания ефект.

80′

Уолтърс замени Барнс.

78′

Жълт картон за Воукс.

73′

Напрежение в наказателното поле на гостите, Мата направи неуспешен опит да прехвърли Поуп, който без проблем лови топката.

71′

Жълт картон за Поуп.

70′

Погба стреля от удобна позиция от фаул, но топката прелетя с няколко сантиметра над гредата!

69′

Жълт картон за Бардсли.

67′

Воукс замени Дефур.

65′

Жълт картон за Гудмундсон.

61′

Центриране към Лукаку, но белгиецът от удобна позиция игра крайно неточно с глава.

58′

Жълт картон за Мхитарян.

53′

ГОЛЛЛЛ ЗА МАНЧЕСТЪР! Джеси Лингард бележи красиво с пета след ново подаване на Ашли Йънг - 1:2, резултатът е намален!

52′

Жълт картон за Люк Шоу.

50′

Какъв пропуск на Лингард! Влезлият като резерва футболист не успя да се разпише на метър пред голлинията, пращайки топката въ вратря след успоредно подаване на Ашли Йънг!

47′

Рохо е заменен на почивката от Лингард.

47′

Мхитарян е заменил на почивката Ибрахимович.

46′

Втората част започва с удар на Погба, който минава над вратата.

45′

Начало на второто полувреме.

45+3′

Край на първото полувреме!

43′

Още един пропуск на "червените дяволи"! Погба се освободи от Дефур и стреля силно извън наказателното поле, но ударът му профуча до страничната греда!

42′

Ибрахимович можеше да намали, но Кевин Лонг се пусна на шпагат и успя да притъпи диагонален удар на шведа, който излиза в корнер!

37′

Юнайтед можеше да се върне бързо в мача! Рашфорд получи топката в наказателното поле, финтира и стреля, но топката му бе избита от голлинията от защитник на Бърнли!

36′

ГООООЛЛЛ ЗА БЪРНЛИ! Фантастично изпълнение на Дефур от пряк свободен удар влетява под гредата - 2:0!

33′

Жълт картон за Тейлър.

30′

Домакините не успяват да намерят пролука в добре подредената и сгъстена защита на играчите на Бърнли.

20′

Силен натиск на домакините в последните 5 минути! Центриране от корнер намери Погба, който насочи топката към горния десен ъгъл на вратата, но Поуп се разтегна и спаси!

16′

Добър удар на Люк Шоу по диагонал извън наказателното поле, топката е избита от Поуп.

14′

Мата получи топката в наказателното поле, но испанецът не успя да я овладее добре, след което последва изчистване от защитник на Бърнли.

11′

Нова атака на Бърнли завърши с удар в горната греда след удар на Гудмундсон!

4′

Жълт картон за голмайстора Барнс.

3′

ГОООЛЛЛЛ ЗА БЪРНЛИ! Ашли Барнс открива резултата след меле в наказателното поле - 1:0! Футболистът се възползва от центриране от фаул, за да прати топката в мрежата на Де Хеа!

2′

Жълт картон за Рохо.

1′