Брентфорд разгроми Лутън като гост с 5:1 в мач от 34-ия кръг на Висшата лига и е все по-близо до гарантиране на мястото си в английския елит и през следващия сезон.

Гостите се разписаха още в 24-ата минута, когато Йоан Уиса вкара от границата на наказателното поле, след като получи пас от Брайън Мбемо.

В първата минута на добавеното време на първата част Уиса отново бе точен.

Брентфорд направи резултата 3:0 в 62-ата минута след гол на Итън Пинок, който прати топката с глава неспасяемо в мрежата на Камински.

Само две минути по-късно Брентфорд отново вкара, след като Кийн Люис-Потър се разписа с глава.

Кевин Шаде вкара пети гол за гостите, а той дойде в 86-ата минута след подаване на Виталий Янелт.

Лутън все пак успя да се разпише в добавеното време на срещата, когато Люк Бери успя да измъкне топката от футболист на гостите и прати топката в мрежата на Марк Флекен.

Астън Вила - Брентфорд 3:3 в мач от Висшата лига