Ливърпул победи трудно Норич в мач от 26-ия кръг на Висшата лига. Мърисайдци трябваше да направят обрат, за да стигнат до 3:1.

Гостите изненадващо поведоха в началото на второто полувреме с гол на Милот Рашица, но в рамките на три минути големите звезди на "червените" Садио Мане (64) и Мохамед Салах (67) реализираха за обрата.

В 81-та минута новото попълнение Луис Диас реализира първия си гол с екипа на тима.

Челси победи Кристъл Палас с 1:0 във Висшата лига

Челси се измъчи с Кристъл Палас

Шампионът на Европа се потруди

С този успех тимът на Юрген Клоп се доближи на 6 точки от лидера Манчестър Сити, който по-късно тази вечер приема Тотнъм. "Червените" имат актив от 57 при равен брой срещи с "гражданите".

Норич продължава да бъде в дъното на класирането. Тимът е на последното място със 17 точки, който има и Бърнли, но с по-лоша голова разлика.