Мениджърът на Евертън - Роналд Куман коментира загубата на тима си с 0:1 в градското дерби с Ливърпул. "Карамелите" се представят доста колебливо под ръководството на холандеца, а в конкретната среща бяха повалени от гол на Садио Мане в 94-ата минута.

"Мисля, че играхме добре, а първото полувреме беше най-силното ни от началото на сезона. Тогава действахме агресивно и смело, можехме дори да поведем след един корнер, но през втората част не успявахме да задържим топката. Като цяло, смятам, че не заслужавахме да загубим", коментира Куман.

"Смените на Ливърпул оказаха голямо влияние върху развоя на мача. Съдийството? Може би Рос Баркли имаше късмет, че не получи червен картон, но такъв трябваше да бъде показан и на Деян Ловрен.

В ситуацията, в която той се сдърпа с Шеймъс Коулмън, жълт картон получи само нашият футболист, а за Ловрен щеше да е втори.

Много сме разочаровани. Тежко е да загубиш с гол в края. Тези 8 добавени минути бяха прекалено много и направо ни убиха", каза още ядосаният Куман.