КПР продължава да няма нито една победа във Висшата лига. Днес Куинс Парк записа равенство като гост на Уигън 2:2 в мач от 16-ия кръг на Премиършип. Така КПР събра едва седем точки от началото на сезона и  да е на дъното на подреждането.

Уигън първи откри резултата чрез Макарти в 19-ата минута. КПР изравни в 26-ата минута чрез Нелсен. Джибрил Сисе даде аванс за гостите в 71-ата минута, но три минути по-късно отново Макарти израени.

В друг мач от  16-ия кръг, Астън Вила и Стоук завършиха 0:0. Бивмингамци продължават да са в задната част на класирането -  на 16-ото място. „Грънчарите" пък са на 9-ата позиция.

В друг мач от кръга, Саутпяхтън победи Рединг с 1:0. Единственият гол стана дело на Пунчеон в 61-ата минута.

Суонси падна от Норич с 3:4 в друг мач от кръга. Звездата на „лебедите" Мичу отново блесна, като се отчете с два гола. Другото попадение стана дело на Гузман. Попаденията за Норич пък вкараха Уитакар, Басонг, Холт и Снодграс.
Суонси е на 8-ото място в класирането, а Норич е 11-ти.