Куинс Парк Рейнджърс показа, че един мач се играе до последния съдийски сигнал. В среща от 6-ия кръг на английската Висша лига възпитаниците на Нийл Уорнък откраднаха точка от домакинството си на Астън Вила, завършвайки при 1:1.

В 94-ата минута новакът в елита принуди Ричард Дън да си отбележи автогол, с което ремито стана факт, а време за ответна реакция нямаше. Гостите от Бирмингам успяха да открият резултата след час игра от точно изпълнена от Бенън дузпа.

Домакините приключиха срещата и с човек по-малко. След попадението Траоре получи втори жълт картон и малко не му достигна да завърши срещата.

Българският национал Стилиян Петров записа цяла среща. В 70-ата минута той беше декориран в жълт цвят за фаул срещу Шон Райт-Филипс.