Българският национален бранител Радостин Кишишев бе титуляр при важния успех на клубния си тим Лийдс с 1:0 над Бърнли в мач от 43-ия кръг на английската Първа дивизия - Чемпиъншип.

Единственият гол в мача бе дело на Мат Хийт в 21-ата минута. Кишишев остана на терена цял мач, свърши си работата в своята зона на защитата и сам бе близо до гола, но ударът му в 16-ата минута мина над гредата на гостите.

С този успех отборът на Лийдс съхрани шансовете си да се спаси от изпадане - отборът все още е под чертата на 22-ро място от 24 отбора с 45 точки, но толкова има и заемащият спасителната 21-ва позиция тим на Хъл Сити, а само с две точки повече са отборите на Лестър и Барнзли, които заемат съответно 19-то и 20-то място в Чемпиъншип.