Десният бранител на Манчестър Юнайтед и бивш английски национал Гари Невил изрази мнение, че с навлизането на вълна от млади футболисти в тима на Англия представянето на "Трите лъва" няма да се подобри значително.
Както е известно, след провала на Мондиал 2010 Фабио Капело обяви, че ще започне сериозно обновяване на тима, а според различните публикации на Острова шанс за изява ще получат играчи като Адам Джонсън и Киерън Гибс.
Според Невил обаче това може и да не подейства. "Всички са много ентусиазирани от идеята млади играчи да попълнят състава на Англия. Това обаче няма да помогне с магическа пръчка. А и не всички настоящи състезатели са престарели.
Да, Дейвид Джеймс вероятно ще се откаже, но играчи като Тери, Коул, Фърдинанд, Кинг, Джерард, Милнър, Карик и Бари все още ще играят. Невъзможно е да се извади изведнъж нов тим с 11 качествени играчи. Дори Капело да даде шанс на младоци, те няма как с вълшебна пръчка да започнат да играят.
Ще им трябва доста време, за да придобият самочувствието да водят Англия", разкри опитният защитник пред "Сън". Той допълни, че Фабио Капело е един от най-добрите в бранша и със сигурност решението да остане начело на Англия е правилно.
Гари Невил: Млади играчи няма да оправят Англия

Източник: Ройтерс
Гари Невил не очаква бърза промяна към добро в тима на Англия
sponge bob
на 05.07.2010 в 20:27:17 #6И кво като младите им таланти ще ритат цял живот под ниво Чемпиъншип?
D0n Kurleone
на 05.07.2010 в 16:18:59 #5Има далеч по-талантливи от Уолкот и Джонсън.Просто сега са едни от малкото които успяха да пробият в качествен отбор и са по-известни от останалите.Иначе има далеч по-талантливи от тях. Уолкот например му възлагаха големи надежди защото бе един от малкото англичани в АРсенал.Сега има по-талантливи играчи от него и скоро такива като Уолкот няма да има медийни балони.Например Джак Уилкашър който е юноша на АРсенал е по-талантлив и техничен от Уолкот. Самия Уолкот това което трябва да развие характера и манталитета си.Да подобри удара си и изпълнението на статични положения.Тама трябва да работи,защото няма да стане нито по-бърз нито по-техничен.
fen4etoo
на 05.07.2010 в 15:25:39 #4Доне , прав си! Не съм се интересувал от младежките формации на Англия и не го знам това.Знам обаче друго - докато всички налагат постепенно младите си играчи и ги развиват , име като Капело не е извикал никой младок на Мондиала.Или бяха май само 2-3 ма - вратаря Харт дето беше 3-ти избор след пенсията и Боби кашкавала , Уолкот дето все едно не бе там , а феновете на Арсенал му викат лекоатлета , както и тоя Джонсън дето прави слаб след слаб мач в Сититу.Мъжкия нациоанлен отбор е друга бира!
D0n Kurleone
на 05.07.2010 в 14:59:40 #3fen4etoo Много си назад с инфото. През 90те стартира проект за промяна в школите в Англия. фактите са,че Англия в последните 3 години не е пропускала европейско първенство за младежи до 17 до 19 и 21 години.Това важи и за ИСпания.Миналата година играха два финала до 17 изгубен от Украйна и до 21 изгубен от Германия.Тази година спечелиха титлата при 19 годишните срещу Испания.
пиргос
на 05.07.2010 в 14:57:24 #2прав е гари,трябва да се налагат братя невил,скоулс,майкъл оуен,може да върнат дейвид бекъм,сиймън и пол инс
не забравяйте и великия гарет саутгейт,че няма изпълнител на дузпите 
fen4etoo
на 05.07.2010 в 14:35:39 #1Ако това са младите "звезди" на Англия - Гибс , Джонсън и подобни , не с 4 , ами с 8 гола ще губят мачовете си.