Фулъм победи Шефилд Уензди с 5:3 и остана в битката за директна промоция с английската Висша лига. Първото полувреме завърши при резултат 3:0 след гол на Неескенс Кебано и две попадения на Александър Митрович.

В 49-ата минута Атдхе Нухиу намали от дузпа, в 73-ата минута Неескенс Кебано възстанови разликата от три гола. Джейкъб Мърфи в 78-ата минута и Атдхе Нухиу минута преди края на редовното време притиснаха доамкините за 4:3.

Боби Рийд в добавното време направи резултатут 5:3, но гостите от Шефилд продължиха да търсят ново попадение.

Така Фулъм има 80 точки и е на точка зад Брентфорд и на две зад Уест Бромич. Лийдс е вече шампион в дивизията, а вторият

Кардиф спечли много важна победа като гост на Мидълсбро с 3:1 и е много близо до плейофите. Тимът може да бъде изместен само от другия уелски тим Суонси, изоставащ на три точки и спечелил трудно дербито с Бристол Сити с 1:0.

Бившият европейски шампион Нотингам има като Кардиф 70 точки, мач по-малко утр като гост на последния Барнзли.