Фулъм и Блекбърн разделиха по една точка, след като в Лондон не успя да се победят - 1:1.

Двубоят стартира страхотно и само за няколко минути имаше положения и пред двете врати. В крайна сметка обаче първият гол падна в 32-ата минута след страхотен шут на Рокина по диагонала отляво в горната греда.

Много бързо обаче домакините се върнаха в срещата. Само шест по-късно Боби Замора проби отдясно и с техничен изстрел в близост до десния страничен стълб изравни.

През второто полувреме домакините наложиха тотален натиск, но така и не успяваха да стигнат до гола. Малко преди последния съдийски сигнал Хойлет се откъсна сам срещу вратаря на лондончани.

Марк Шварцер излезе извън пеналтерията и го фаулира. Наложи се играчът на Блекбърн да бъде изнесен на носилка с шина на врата. Стражът пък получи само жълт картон за интервенцията.

Ремито не помага на никого. Фулъм вече има две точки и е 18-и, докато Блекбърн е на последната 20-а позиция с актив от 1 т.