Франк Лампард стартира с успех кариерата си начело на Евертън. "Гудисън Парк" приветства новия си мениджър, а той ги зарадва с победа 4:1 над Брентфорд в турнира за Купата на Англия.

"Карамелите" поведоха с 2:0 до 48-ата минута, когато вече се бяха разписали Йери Мина и Ричарлисон. Тони върна гостите в мача след точно изпълнена дузпа, но Мейсън Холгейт сложи точка на спора с гол в 62-ата. Крайното 4:1 пък бе оформено, дълбоко в добавеното време, от Андрос Таузънд.

Челси отстрани тим от Лига 1 след неочаквано голяма драма на "Стамфорд Бридж"

Испанците спасиха "сините" от резил срещу Плимут

Кристъл Палас и Норич са другите елитни тимове, които си проправят път към петия кръг за ФА Къп. Лондончани надвиха нискоразредния Хартлипул с 2:0 след голове на Гуехи и Олис.

"Канарчетата" имаха далеч по-трудна задача, надвивайки като гост представящия се много силно в Премиър Лийг - Уулвърхамптън. Големият герой за Норич се казваше Кени Маклийн, който матира "вълците" в края на първите 45 минути.

Уест Хем победи Кидърминстър Хариърс с 2:1

Уест Хем се измъчи срещу аматьори, но продължава за ФА Къп с гол в 120-ата минута