Мениджърът на Нюкасъл - Еди Хау остана доволен от футболистите си след победата над Лестър с 3:0 като гост.

Може да постигнем много. Сезонът все още е в първата си част и всички възможности съществуват. Искам феновете да вярват, че можем да постигнем всичко.

Идвайки тук и знаейки колко трудно ще бъде, началото беше много важно за нас. Първия половин час бяхме отлични. Типичен гол на Алмирон след много добра атака. Лестър показа качествата си през второто полувреме и беше трудно да вземем топката. Искаше ми се да контролираме мача повече, но мисля, че минимализирахме опасностите.

Идвайки тук и знаейки колко трудно ще бъде, началото беше много важно за нас. Първия половин час бяхме отлични. Типичен гол на Алмирон след много добра атака. Лестър показа качествата си през второт ополувреме и беше трудно да вземем топката. Искаше ми се да контролираме мача повече, но мисля, че минимализирахме опасностите", каза Хау.

Нюкасъл победи Лестър с 3:0 в двубой от Висшата лига