Уест Бромич Албиън и Ливърпул не излъчиха победител и завършиха наравно 1:1 в мач от 24-ия кръг на английската Висша лига. Гостите от Мърсисайд откриха резултата в 24-ата минута чрез Даниел Стъридж. Английският национал се разписа на празна врата, след като беше намерен отлично от партньора си в атака Луис Суарес.

Изравнителното попадение домакините отбелязаха след почивката. В 67-ата минута Коло Туре направи немислима грешка, след като подари топката на Аничебе, който от отлична позиция със силен удар по земя не остави шанс на Миноле. Малко преди изравнителното попадение Луис Суарес се разправи с двама бранители на „дроздовете", но ударът му бе блокиран с крак от Фостър.

Благодарение на спечелената точка Ливърпул се утвърди на 4-о място в класирането с 47 пункта. Лидер е Манчестър Сити с 53, но „гражданите" имат и мач по-малко.

Точката пък позволи на Уест Бромич да изплува от опасната зона.