С гол на Киърън Лий в 119-ата минута Манчестър Юнайтед победи като гост Крю Алекзандра с 1:2 в мач от турнира за Купата на Лигата "Карлинг Къп". Преди това Солскяр бе открил за "червените дяволи" в 26-ата минута, но Ларни прати двубоя в продължения с  изравнително попадение 17 минути преди края.

В същото време българският национал Димитър Бербатов не игра за своя Тотнъм за втори пореден път. След като не взе участие при победата над Уест Хям през уикенда, тази вечер нападателят отново не влезе на терена в двубоя срещу Милтън Кейнс Донс.

Това обаче не се отрази ни най-малко на офанзивната мощ на "шпорите", които вкараха 5 безответни гола във вратата на своите домакини. С по две попадения за Тотнъм се отличиха Дефоу и Мидо, а влезлият като резерва Кийн добави още едно.

Друг българин състезаващ се за отбор от Острова Радостин Кишишев записа 88 минути за Чарлтън в двубоя срещу Болтън спечелен от "адикс" с 1:0. Националът бе заменен от Денис Ромедал.

Напред в надпреварата продължават още Ливърпул, Челси и Нюкасъл, които победиха съответно Рединг, Блекбърн и Портсмут.