Невероятен мач откъм емоции изиграха Челси и Астън Вила на "Стамфорд Бридж", завършил без победител - 3:3.

В герой за бирмингамци се превърна Кирън Кларк, който в 91-ата с глава фиксира крайния резултат. Иначе домакините откриха в 23-ата от дузпа, изпълнена от Франк Лампард. А малко преди това пък капитанът на Вила Стилиян Петров получи жълт картон.

В 41-ата прецизната игра на Астън Вила доведе до попадение, дело на Ашли Йънг от дузпа. Още в самото начало на второто полувреме пък шокът за Челси стана пълен. Емил Хески обърна резултата. Това накара "сините" да се разиграят, но така и не успяваха да изравнят.

Стигна се до 84-ата. Дрогба беше изпуснат и от близко разстояние мушна топката в долния десен ъгъл. А само пет по-късно пък Джон Тери направи обрата пълен. И докато повечето фенове са си мислили, че мачът е свършил, не на това мнение бяха играчите на Жерар Улие.

В 91-ата минута Кирън Кларк беше най-съобразителен в наказателното поле и с глава развали "празника" на лондончани за новата 2011 година. След 20 изиграни срещи Челси е пети с 35 точки. Вила пък е с 21 на 15-а позиция, на едва две точки от зоната на изпадащите.