Челси победи без никакви затруднения Уотфорд в мач от 37-ия кръг на Висшата лига. Двубоят на стадион "Стамфорд Бридж" завърши при резултат 3:0 за домакините.

Точни за победителите бяха Рубен Лофтъс-Чийк, Давид Луис и Гонсало Игуаин.

Сари обясни за странното си действие спрямо Еден Азар

"Той се нуждае от почивка, невъзможно е да играеш 70-75 мача на сезон"

Тимът на Маурицио Сари има 5 точки пред Арсенал, малко преди битката на "артилеристите" от кръга. За момента "сините" изместват Тотнъм от третото място в Лигата, като са с актив от 71 точки.

Уотфорд загуби шансове за 7-ото място след успеха на Уулвърхемптън в събота, но въпреки това сезонът за отбора е доста добър.

Челси взима под наем Гарет Бейл?

Проблем за "сините" може да се окажат неговите високи финансови изисквания

"Стършелите" нямат победа над Челси като гост вече в 11 поредни мача, а във Висшата лига могат да се похвалят едва с едно равенство от своите 5 визити на съперника.

Еден Азар не бе титуляр в мача на състава от Лига Европа, но днес показа, че присъствието му на терена е винаги от значение, като се отчете с две асистенции.

Три минути след почивката той подаде точно към Лофтъс-Чийк, който откри резултата за домакините, след неубедително първо полувреме.

В Челси се примириха, че Еден Азар си тръгва от клуба

Ще спазят обещанието си към звездата

Само три минути след това, отново след ключово отиграване на Азар, Луис покачи на 2:0, предрешавайки всичко в мача.

Крайното 3:0 оформи Гонсало Игуаин, възползвал се от чудесно подаване на Педро петнайсет минути преди последния сигнал.