Челси победи Суонси в мач от Висшата лига. "Сините" се наложиха у дома с 3:1 в среща от 26-ия кръг.

Попаденията станаха дело на Сеск Фабрегас в 19-ата минута, Фернандо Йоренте намали в края на полувремето, а Педро (72) и Коща (84) подпечатаха успеха на лондончани.
С тази победа, Челси продължава да е лидер с 63 точки.

В 19-ата минута, Фабрегас овладя пас на Педро и стреля точно във вратата. В добавеното време на първата част Фернандо Йоренте изравни с глава след центриране на Гилфи Сигурдсон от фаул.

През второто полувреме Сеск Фабрегас удари греда, а гостите не получиха дузпа, след като Сесар Аспиликуета игра с ръка в наказателното поле.

В 72-ата минута Педро възстанови аванса на "сините". Той получи топката от Фабрегас, намери свободно място и от дъгата на наказателното поле стреля точно във вратата на "лебедите".

Шест минути преди края Диего Коща оформи крайния резултат, след като от границата на вратарското поле засече подаването на пробилия отляво Еден Азар.

Крейг Шекспир увери: Лестър ще се върне на победния път

Шекспир увери: Лестър ще се върне на победния път