Отборът на Челси допусна нова изненадваща загуба този сезон у дома, след като отстъпи на Астън Вила с 0:2.

Гостите от Бирмингам спечелиха "Стамфорд Бридж" с две прекрасни попадения, а голмайстори бяха Оле Уоткинс в 18-ата минута и капитанът Макгин в 56-ата минута. Тимът от Лондон доминираше на терена през целия мач, но така и не успя да застраши конкретно противниковата врата.

Тухел за уволнението си от Челси: Беше шок, срещата продължи не повече от пет минути

Всички смятахме, че сме на прав път, коментира специалистът

С тези три точки Астън Вила се изкачи до девета позиция с 41 точки, докато Челси остава на 11-о място с 38 точки, като потвърждение за ужасния сезон, който правят лондончани.