Брайтън победи Саутхамптън в мач от 28-ия кръг на Висшата лига. "Чайките" се наложиха с 2:1 като гост на "Ст. Мери Стейдиъм".

С този успех, Брайтън зае 16-ото място с 29 точки, "светците" пък са на 14-ото място с 33 пункта.

Първото попадение падна в 16-ата минута, когато Паскал Грос би ъглов удар и качи топката на главата на Люис Дънк, чийто точен удар от точката на дузпата се заби право в десния ъгъл за 0:1.

ПСЖ предприема реални действия за привличането на Погба

Бъдещето му в Манчестър Юнайтед е под въпрос

В 27-ата минута, Че Адамс отправи удар от движение в наказателното поле и преодоля вратаря, отправяйки топката във вътрешната страна на лявата греда за 1:1.

В 56-ата минута, Дани Уелбек отигра с подаване на крака на Леандро Тросард, който от наказателното поле отправи удар във вътрешната страна на лявата греда за крайното 1:2.