Отборите на Болтън и Мидълзбро завършиха наравно 1:1 в отложен мач от 37-ия кръг на първенството на Англия по футбол.

По този начин Боро се изкачи едно място нагоре - от 14-о на 13-о, а Болтън запази осмата си позиция, но се доближи на 2 точки до седмия Нюкасъл.

Головете паднаха в началото на втората част.

Адам Джонсън откри за гостите в 47-ата минута, отбелязвайки първия си гол при мъжете, а Рикардо Те изравни за домакините с глава четири минути по-късно.

На трибуните повече се коментираше новината, че наставникът на Боро Стив Макларън ще бъде обявен днес за новия селекционер на английския национален отбор, наследявайки на поста Свен-Йоран Ериксон след края на Мондиал 2006.

Самият Ериксон се изказа в полза на своя помощник.

Наставникът на Болтън Сам Алардайс, който също бе спряган за поста, каза, че е разочарован. Той обаче също даде подкрепата си за своя колега Макларън.