Мениджърът на Манчестър Юнайтед Алекс Фъргюсън продължава да не дава ясна индикация дали иска да се раздели с Димитър Бербатов.

Напук на желанието на българина да си тръгне, САФ реши да го пусне да играе през целия мач с южноафриканския АмаЗулу. Контролата се игра в Дърбан и беше първи за "червените дяволи" от подготовката преди старта на новия сезон.

Тестът за „червените дяволи" завърши с победа 1:0, като автор на попадението стана Македа в 20-ата минута.

Бербатов имаше основен принос за гола, след като изведе съотборника си по отличен начин. В 41-ата минута Бербо стреля от фаул, но топката се отби в стената.

АМАЗУЛУ - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД 0:1
0:1 Федерико Македа (20)