Португалската звезда на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо стана първият футболист от 1977 г. насам, който печели в един сезон двете награди на Асоциацията на професионалните футболисти в Англия – за играч на сезона и най-добър млад играч.
Димитър Бербатов е в символичната единайсеторка, съобщава Би Би Си. Роналдо бе отличен на гала вечер в Лондон.
Преди 30 години легендарният шотландски играч Анди Грей бе последният футболист, спечелил и двете награди.
22-годишният Роналдо е водещият футболист на "червените дяволи" през този сезон.Втори остана нападателят на Челси Дидие Дрогба в избора за играч на сезона, а Пол Скоулс е трети.
Отбор на сезона в Премиършип : Едвин ван дер Сар, Гари Невил, Неманя Видич, Рио Фърдинанд, Патрис Евра, Райън Гигс, Пол Скоулс, Кристиано Роналдо (всички от Манчестър Юнайтед), Стивън Джерард (ЛИвърпул), Дидие Дрогба (Челси), Димитър Бербатов (Тотнъм).
vucata
на 23.04.2007 в 07:45:33 #27браво бербо,да има на6 футболист в идеалната 11 на наи-доброто парвенство в света е голям успех за нас така 4е да кажем вси4ки браво на бербо и да продалжава все така и някои ден златна топка
Fenixxx
на 23.04.2007 в 07:44:12 #26Жoзе Мануел Дурау Барозу Регистриран на: 09.02.2007, 02:50 ти наистина ли си толкоз тъп или само се правиш?.....или дай по твоята логика начи дрогбае последен а?
след видич даже
тъп та вдлъбнат
vito_13
на 23.04.2007 в 07:39:00 #25Ебати и нагласената и класация! Нищо лично срещу Манчестър, ама никой не може да ме убеди, че от 11-те най-добри играчи в Англия 8 играят там!?! Иначе евала на Митъо, ама тия Тотнъм са супер лузъри със най-жалката агитка в Лондон. Ако не е Бербо, не виждам да бяха постигнали каквото и да е било този сезон.
Umen
на 23.04.2007 в 07:31:12 #24Жoзе Мануел Дурау Барозу Регистриран на: 09.02.2007, 02:50 Ти си очарователен дебил, 9ти е в класирането със своя мизерен Тотнъм. Ако Тотнъм е мизерен, какво представлява "Левски"??? Нещо по-лошо от Нулевски, със сигурност.
Umen
на 23.04.2007 в 07:25:55 #23Доколкото си спомням, някои бяха прогнозирали, че трансферът в Тотнъм бил началото на края за Бербатко
По-скоро май ще се окаже краят на началото на една забележителна кариера.
Umen
на 23.04.2007 в 07:23:39 #22За Бербатов е по-добре Тотнъм да завърши по-назад, тъкмо по-лесно ще отиде в Ман Ю или Челси
прякор
на 23.04.2007 в 07:08:40 #21Браво, Митко.Догодина да си първи.
Umen
на 23.04.2007 в 07:02:57 #20В идеалната единасейторка на най-силното първенство в света. Какво да се коментира повече?
daniele de rossi
на 23.04.2007 в 06:58:42 #19да наистина, друго си е да си 120-ти в анадола с коняспор
озлобен балканси балък
real_madrid
на 23.04.2007 в 06:35:25 #18Ебаси измислената единадесеторка.Първите 8 са от ман.юн.Ина4е Митко си заслужи мястото там.Браво Бербо.Давай все така.И дано ман юн да са пак втори.Само Тотнъм
Dakata
на 23.04.2007 в 06:17:35 #17Браво на Митака. Един от 3-мата които не са от Ман. Юнаитед в идеалната 11-торка. Само че ще ми е смешно ако Челси станат шампиони и имат 1 играч в класацията, докато Манчестър 2-ри с 8...
wolf
на 23.04.2007 в 06:13:30 #16охоооооо. изкарай веднага пръстите от контакта бреееееееееее.... хахахахахахахахахааааааааа

maka
на 23.04.2007 в 06:11:58 #15Браво на Бербатов,наистина е страхотен успех !!! БРАВОООО И БРавО на Роналдо!!! То единайсеторка на сезона в Англия е почти цялата на Манчестър!
ТАКА и трябва да е !!! Най - добрите са !! Пожелавам на Бербатов да заиграе там !!!
Oho Boho
на 23.04.2007 в 06:00:42 #14Браво на Митко
Догодина в тази единесеторка да е тандем вместо с Дрогба, с Наско Курдов

Umen
на 23.04.2007 в 05:51:47 #13Огромен успех за Бербата! Колегите му го признават за един от най-най-добрите нападатели в Премиершип. Това, че е пред Рууни казва всичко.

deano
на 23.04.2007 в 05:39:42 #12AV
на 23.04.2007 в 05:35:57 #11Напълно съм съгласен със класацията.Истината е ,че Чех и Тери също заслужават да са там, но все пак и двамата бяха контузени много време и най-вероятно това е причината да не са сред тези 11.Може би за левия бек трябваше да изберат друг.Иначе Скоус,Рио и Гигс абсолютно трябва да са там.Видич и Невил също бяха много стабилини и рядко грешиха през сезона.Големия липсващ е Лампард,но трябва да се изберат 2 на неговия пост и просто не може да махнеш Скоус(3 в класацията за футболист на годината) или Джерард.Евра е единствения който можеше да не е там , но не виждам левия бек на който и да е отбор да е направил супер сезон(единствено корееца Юнг-Пю Лий според мен).Паскал Шимбонда имаше проблясъци през сезона,но само на моментни.Голям отсъстващ е Ленън.Но и той както и Фабрегас играят на постове който са заети от много по заслужили футболисти. Тери,Лампард,Ленън,Кийн,Карагър,Белами,Крауч,Рууни,Фабрегас(спирам за да не пропусна някой)играха добре,но според мен това което са избрали е най-доброто или поне се доближава до истината.Фен съм на Юнайтед пизнавам си , но се опитах да дам най-обективня си коментар който мога. Пак казвам,че има футболисти които са по добри,но контузиите им попречиха да са в този отбор.Благодаря за вниманието!

deano
на 23.04.2007 в 05:14:12 #10Тая класация е по-смешна от нашата "футболист на годината"!
shakalaka-Man-U
на 23.04.2007 в 04:30:30 #9съгласен съм с класацията. Единственото според мен е че Чех е по добър от ВДС, но най-вероятно не са го класирали защото беше контузен около 4 месеца. Браво на Бербо.. Дано Ферги го купи следващият сезон.. Ще пастне на Юнайтед
генерал Карпов
на 23.04.2007 в 01:52:21 #8Фамозен успех за Бербатов!