Димитър БЕрбатовСилната серия на Димитър Бербатов в Тотнъм продължи и при гостуването на петодивизионния Стивънейдж Боро, когото "шпорите" победиха с 3:0.

Той се разписа от дузпа в 80-ата минута, след като беше повален в наказателното поле след комбинация с Оливер и Гая. Така футболист №1 на България има вече три попадения за "шпорите". Другите две попадения бяха дело на партньора на Митко в атаката Джеръмейн Дефо, който откри в 33-ата минута след пас на Едгар Давидс, а в 87-ата фиксира крайното 3:0 от дузпа, отсъдена заради нарушение срещу самия него.

Срещу скромния отбор от Конференцията играчите на Тотнъм създадоха много голови положения, които обаче не бяха реализирани. Димитър Бербатов пропусна на три пъти преди почивката, както и веднъж след това, след центриране на Давидс.

Българският нападател напусна терена в 82-ата минута, сменен от 22-годишния продукт на клуба Лий Бърнард.

В друга контрола Радостин Кишишев игра едно полувреме за Чарлтън, който падна с 2:3 при гостуването си на Хибърниън в Единбург.