Димитър Бербатов е пред завръщане в Тотнъм. Това твърди сайтът Goal.com. Според електронното издание, Спърс подготвят оферта за българина, който е оценяван на 1,5 милиона паунда.
Бербатов е доволен от положението си във Фулъм, но е отворен към евентуално завръщане на „Уайт Харт Лейн". Българинът се е установил в Лондон и отхвърля офертите от клубове, извън английската столица, твърдят колегите.
Досега се считаше, че интерес към Бербо има от страна на Арсенал и дори Челси, но Тотнъм са в търсене на нов нападател след продажбата на Джърмейн Дефоу. Така мениджърът Тим Шерууд ще остане само с двама тарана - Емануел Адебайор и Роберто Солдадо.
Отношенията между Фулъм и „шпорите" не са особено добри, но това нямало да спре президента на Тотнъм Даниел Леви от това, да отправи оферта за Митко.
Самият Леви не бе особено доволен от начина, по който Бербатов премина в Манчестър Юнайтед навремето, но отново се е опитал да го вземе точно преди футболистът да подпише с Фулъм.
УмеренЦСКА
на 16.01.2014 в 20:15:57 #4Българинът се е установил в Лондон и отхвърля офертите от клубове, извън английската столица, твърдят колегите. ---------------- Това изглежда истина и опровергава всякви Турции, Автралии и прочие... Не е ясно, обаче, дали някой лондонски клуб ще бръкне в касата да плати трансфера на Бербатов! Все ми изглежда най-вероятно Димитър да порита във Фулъм до края на договора си и след това... там вече не зная!
M6
на 16.01.2014 в 19:31:16 #3Баси, тази седмица само партенки! Истински новини идват само от ГейАрена, Ганьо Балкански няма парички вече.
Никола анархист
на 16.01.2014 в 19:20:52 #2Малко със закъснение писахте.
di firenze
на 16.01.2014 в 19:20:38 #1А след това Леверкузен и после ЦСКА и Пирин. Щом е писано в Топспорт, няма начин да не стане