Успешното завръщане на терена на Тиери Анри срещу Чарлтън го кара да се чувства уверен, че е преодолял контузията в гърба, която го извади от терена за месец и половина. Французинът вкара гол и асистира за два при победата на Арсенал над Чарлтън с 4:0 във вторник - първият му мач от 29 ноември насам.
"Чувствам се свеж. Когато не съм добре, не търся топката. Сега обаче съм наред и мога да ускорявам. Вярвам, че бързо ще вляза във форма", каза Тиери Анри. Нападателят пропусна седем мача на Арсенал, след като Арсен Венгер му даде почивка.
"Трябваше да спра и да не бъда глупав. Да играя с контузия не беше най-доброто решение", каза още Анри. По време на неговата почивка някои анонимни френски футболисти чрез страниците на "Льо Журнал дю Диманш" обвиниха Тиери Анри, че е арогантен и надменен и мисли само за себе си.
"Когато видя подобни неща, си мисля колко е жалко да паднеш толкова ниско. Важното е, че след това много мои съотборници ми се обадиха да ме подкрепят", каза Анри.
Eric_Draven
на 05.01.2007 в 15:36:05 #8Това за Стокс е много жалко, дано не стане...
Stenlyaka
на 05.01.2007 в 08:36:07 #7ееееее , Венгер продава Стоукс . Това вече е глупост по мое скромно мнение
CHARLTON have agreed a £2.7million fee for Arsenal hitman Anthony Stokes.
Valley boss Alan Pardew hopes the Republic of Ireland B ace, 18, will get the goals to keep the Addicks in the Premiership.
The deal will be completed when Pardew offloads some of the big-money flops signed by Iain Dowie last summer.
Celtic and Sunderland also wanted Stokes, who got 16 goals in 18 games while on loan with Falkirk.
Stokes decided to join Charlton after being told by Gunners manager Arsene Wenger he was better off leaving the Emirates.
Olimpia
на 05.01.2007 в 07:25:46 #6с риск, да ме залеете с критика и нам кви си там коментари....ще кажа, че: ами, просто, не съм убеден, даже никак, че е по-добър от Трезеге. само дето единия играе постоянно, а другия не...говоря за нац. отбор. и двамта имат над сто гола в съответните шампионати, но......абе, няма но.....Доменек е редко тъпо парче, тва е!
kvo_puk
на 05.01.2007 в 00:04:24 #5хахах обвинили го ми завиждайте бе пустиняци такива.Само великите могат да мислат за себе си защото когато те са добре и другите са добре.Когато Анри е здрав и бележи така и Арсенал е добре и върви напред.
Freddie
на 04.01.2007 в 22:59:29 #4А тези френски футболистчета винаги ще си останат анонимници.
aranzibal
на 04.01.2007 в 21:30:12 #3Може би да е арогантен, но поне има доста успешна карера до момента.
LeeCon
на 04.01.2007 в 20:34:16 #2ми анри го заслужава в тфа сам 100% сигурен!
insight
на 04.01.2007 в 19:52:00 #1Дано, но да е след мачовете с Ливърпул