Вратарят на Дунав (Русе) - Станислав Антонов направи редица спасявания в мача срещу ЦСКА, но в 75-ата минута капитулира. "Драконите" загубиха с 0:2 в столицата в 31-ия кръг на Първа лига.

ЦСКА с нова победа над Дунав, вратарят на "драконите" блесна с невероятни спасявания

"Червените" победиха с 2:0

"Разочарован съм от играта, която показахме. В защита се представихме на добро ниво. Не създадохме обаче много положения. Дойдохме тук с нагласата, че няма какво да губим. Само можехме да спечелим. Те имаха доста положения първото полувреме, издържахме, докъдето можем. Понякога не се получава. Най-сериозно беше положението на Каранга в началото на второто полувреме. Направихме каквото можахме. Ще се борим до край, интригата ще бъде запазена до последно според мен. Ще се хвърлим с Лудогорец, ще разчитаме да си материализираме положенията, макар че сигурно ще са малко. Дано да няма толкова положения като днес", каза 31-годишният страж.