Дунав и руския Химки завършиха 0:0 в контрола, която се игра само 45 минути. Причината за това бе провливният дъжд, който се изля в турския курорт Анталия.

Преди няколко дни проверката на русенци с румънския Сепси беше прекратена в 32-ата минута заради силен вятър, а спарингът с полския Шльонск въобще не започна.

В днешната среща руския тим имаше две възможности за гол в началото на мача. Първо Антонов спаси удар на Алиев, а след това и на Петрусев.

В 28-ата минута мачът беше прекъснат заради силен порой, който обаче бързо приключи и след 10 минути играта беше подновена.

В 32-ата минута Иса стреля с глава покрай вратата.

На почивката главният рефер се консултира с двата отбора, които решиха, че е по-добре срещата да бъде прекратена.

ДУНАВ: Антонов, Инкоом, М. Ковачев, Патев, Йовановски, Кр. Станоев, Попадийн, Ем. Ахмед, Щерев, Фирцулеску, Иса

Резерви: Ф. Димитров, Ах. Ахмедов, Св. Ковачев