Дубълът на Лудогорец допусна загуба от Дунав (Русе) с 3:4 в контролна среща, играна на един от терените в комплекса "Гнездо на орли" в Разград.

Момчетата на Ради Здравков допуснаха гол в началото на двубоя, но в 20-ата минута успяха да възстановят равенството. Точен бе Томас Цвятков от дузпа.

Виктор Сандис подписа договор с Дунав (Русе)

Дунав се подсили с още един чужденец

"Драконите" подписаха с бразилец

Гостите реализираха още две попадения, а "орлите" намалиха на 2:3 две минути преди да изтече редовното време на първата част, след като Бирсент Карагерен отбеляза автогол.

През второто полувреме Дунав вкара и четвърти гол, а младите таланти на Лудогорец намалиха на 3:4 чрез Мартин Милков. Малко преди попадението Денислав Александров излезе в чиста голова позиция, но заложи на силата на удара и пропусна.

"Радващо е, че създадохме много ситуации за гол, но за жалост пропуснахме голяма част от тях. Затова и резултатът е негативен за нас. Владеехме повече топката и разигравахме добре, от което сме доволни", коментира помощник-треньорът на "орлите" - Тодор Живондов.