Тодоров влиза на мястото на Руменов.

76′

Шанс и за Етър. Центриране от фаул на Иван Стоянов намира Венци Василев, но ударът с глава на защитника минава до гредата!

73′

Най-чистото положение в мача идва чак в 73-та минута! Чудесно центриране към Карагерен в наказателното поле завършва с акробатична намеса на Христо Иванов, който изби топката в корнер!

71′

Иван Стоянов опита удар по диагонал извън наказателното поле, топката излиза в корнер след рикошет в защитник на Дунав.

67′

Жълт картон за Скерлев.

64′

Васев влиза на мястото на Костадинов.

62′

Добро центриране към Будинов, който чакаше да засече с глава, но в последния момент Яни Пехливанов успя да отклони топката точно толкова, колкото да се размине с нападателя.

60′

По всичко личи, че двата отбора играят основно с мисълта да не загубят.

58′

Бадара влиза на мястото на Петков.

53′

Шопов влиза на мястото на Георгиев.

50′

Опит на футболистите на Дунав да натикат съперника в собствената му половина в първите 5 минути на второто полувреме.

46′

Скерлев е заменил Минев на почивката.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

42′

Много слабо футболно ниво до момента, което обуславя и липсата на голови положения в мача.

32′

Играта се води предимно в средата на терена, като може да се каже, че гостите от Велико Търново са с една идея по-активни в последните десет минути.

22′

Добра атака на Етър по левия фланг завършва с удар на Иван Стоянов фронтално пред наказателното поле, който обаче е блокиран от защитник на Дунав.

20′

Карагерен успя да влезе отляво в наказателното поле, но острото му центриране по земя към Будинов е пресечено от Христо Иванов.

17′

Етър успява постепенно да изнесе играта в центъра на терена.

14′

Удар на Диян Димов от фаул е спасен от вратаря на Етър - Христо Иванов.

8′

Домакините опитват да установят натиск в началните минути, докато "болярите" разчитат основно на дълги подавания.

3′

Карагерен засича центриране с глава, топката е уловена без проблем от вратаря на Етър.

2′

Жълт картон за Апостолов.

1′

94. Юлиан Ненов 91. Цветомир Тодоров

Дунав приема Етър на стадиона в Русе в последен мач от 4-ия кръг на шампионата от Първа лига. Любопитното е, че "драконите" на Веселин Великов ще търсят първи успех на собствения си стадион за новия сезон.

До момента Дунав е изиграл един домакински мач, в който завърши при равенство 1:1 срещу Берое.

Етър пък въобще няма победа от старта на Първа лига. "Болярите" на Станислав Генчев загубиха от Локомотив (Пловдив) в дебютния си мач в елита, стигнаха до равенство срещу новака Витоша, а в миналия кръг допуснаха поражение от Верея.