Добруджа загуби третата си международна контрола от подготвителния период. След като записа две победи срещу отбори от Румъния, Добруджа отстъпи в третия спаринг срещу втородивизионния Глория (Бузъу) с 0:3 на терена в Оброчище.

След почивката в игра за Добруджа влезе 22-годишният австралиец Бул Джуач, който записа неофициален дебют с жълто-зеления екип. Нападателят се включи много добре и нанесе няколко опасни удара. Румънците поведоха с 2:0 до почивката, а през втората част Добруджа владееше инициативата и имаше своите шансове за гол, но при контраатака в 80-а минута Глория стигна до трето попадение.

До старта на пролетния полусезон Добруджа ще изиграе още една контрола - в събота срещу Черно море във Варна. В първия си официален мач за годината Добруджа ще приеме Беласица (Петрич) на 11 февруари, от 14.00 часа, на стадион "Дружба" в Добрич.