КРАЙ НА ПРОДЪЛЖЕНИЯТА! СЛЕДВАТ ДУЗПИ!

120+6′

Младият Асен Дончев замени Баи.

120+5′

Резервата Бусато влезе на терена, за да иска обяснение от Чинков, фен също опита разправа със съдията. Жълт картон за вратаря.

120+4′

Линейка влезе на терена и ще откара Баи!

120′

Баи и Вуцов се сблъскаха. Играчът на домакините изпитва сериозни проблеми. Напрежение на терена и разправия между двата отбора и щабове.

117′

Ради Кирилов се контузи и бе заменен от Стоянов.

114′

Кайседо! Нападателят на "червените" се размина с топката при много добър пас на Баи.

110′

Добрев центрира от корнер, Евтимов улови, но изпусна топката, за щастие на домакините, "белите" нямаха шанс да се възползват от грешката.

106′

Вилдсхут стреля към вратата, останаха съмнения, че топката се отби в ръката на Виячки, но ВАР прецени, че няма основания за дузпа в полза на "червените"!

105′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!

105′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ, в което не се случи нищо запомнящо се.

100′

Жълт картон за Вуцов за бавене на играта.

98′

Попадийн се контузи и ще трябва да бъде заменен. На негово място влиза Керчев.

96′

Юга получи жълт картон.

95′

"Червените" опитват натиск, но така и не съумяват да стигнат до гол.

94′

Баи замени Йомов

90′

НАЧАЛО НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!

90+4′

КРАЙ НА РЕДОВНОТО ВРЕМЕ, СЛЕДВАТ ПРОДЪЛЖЕНИЯ!

90′

Мухар! Какво направи играчът на ЦСКА? От 1,5 метра не успя да засече добре с глава центрирана топка и да я вкара в мрежата!

85′

Вион получи жълт картон за нарушение срещу Петков. Това е негов 5-ти и ще трябва да пропусне следващия мач.

80′

Петков и Кох се сблъсъкаха и играчът на Славия ще трябва да получи лекарска помощ. Срещата навлиза в много нервни финални за редовното време минути.

70′

Вилдсхут замени Гарсес

69′

"Червените" могат горчиво да съжаляват след като Вуцов направи грешка и топката се отби в рамото на Кайседо, но от няколко метра, така и не влетя в опразнената врата.

66′

Какъв шанс за гостите! Евтимов излезе непредвидено много напред и Бакеро засече и стори най-правилното - да стреля от центъра на терена, но топката, за щастие на домакините, мина встрани от вратата.

65′

Ради Кирилов за пореден път показа своята класа като завърши много опасно атака на "белите", но ударът му от наказателното поле, бе избит от защитата на домакините.

64′
Снимка 571559

62′

Минчев бе заменен от Нгуена

62′

Кристиан Добрев замени Тони Тасев.

58′

Греъм Кери създаде обещаващо положение след като отляво нахлу и опита пас, но Гьоко Зайков изби в корнер, след който не последва нищо.

55′

Домакините владеят, а играта се изнервя все повече. Ще има ли още драми в мача?

Снимка 571534

53′

Хореография от Сектор "Г", на терена има няколко димки, което забави малко играта.

Снимка 571546

50′

След корнер, изпълнен от Кери, Вион опита да отправи удар, но топката бе избита от защитник на "белите".

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

Гарсес пусна отлично подаване в дълбочина към Кайседо, който от малък ъгъл не съумя да отправи добър изстрел и така да отвърне на тежкото предизвикателство от страна на гостите!

43′

Минчев опита да изненада Евтимов, стражът се намеси решително и не допусна нов гол в мрежата си.

Снимка 571547

40′

Варела бе заменен от Греъм Кери. Все още не е ясно дали рокадата е от тактическо съображение или продиктувана от здравословен проблем на аржентинеца.

37′

Треньорският щаб на Славия се разправя ожесточено с рефера Волен Чинков. Загорчич и Георги Петков получават жълти картони.

33′

Иван Минчев получи жълт картон заради нарушение срещу Вион, който изпитва проблеми след сбъсъка.

32′

Радослав Кирилов отново тръгна на скорост с топката и намери Мартин Петков, който беше изпуснат от "червената" защита, но бившият играч на Левски не успя да се възползва от изодната ситуация и стреля слабо.

30′

Бакеро фаулира Мазику и "червените" получиха право да изпълнят пряк свободен удар от добра позиция. Зад топката застана Варела, който обаче разочарова изключително много с изстрела си, който мина високо над вратата.

25′

"Червените" вдигат оборотите и опитват да отговорят на ранния удар от страна на "белите".

Снимка 571543

21′

Йомов стреля с глава, но ударът на бившия играч на Славия мина покрай лявата греда.

16′

Отменен чист гол! Вион центрира към Кайседо, който с глава насочи към вратата, но след намесата на ВАР бе отсъдено, че тя не е преминала голлинията с целия си обем. Повторенията обаче убедиха в обратното - попадение има! Грешно решение на съдийската бригада!

Не признаха чист гол на ЦСКА!

Убедете се сами

12′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! След постепенна атака, топката попадна в Иван Минчев, който реши да стреля отдалече и от около 30 метра вкара феноменален гол, изравнявайки общия резултат. Каква интрига на "Армията"!

8′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Радослав Кирилов показа скоростта си и навлезе в наказателното поле и отляво намери непокрития Тони Тасев, който засече топката и с премерен удар разстреля вратата на Евтимов за 0:1! Интригата става все по-голяма.

3′

Шанс за "червените"! Варела изпълни перфектно от пряк свободен удар, Кайседо засече отблизо с глава, но Светослав Вуцов се намеси и изби в корнер.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

Главният съдия Волен Чинков дава НАЧАЛО НА МАЧА!

1′

Греъм Кери, който днес е резерва, бе награден от изпълнителния директор Филип Филипов за 100 мача с екипа на "червените".

20 Жуниор Нзила 18 Димитър Стоянов

Днес е реваншът между ЦСКА и Славия от 1/2-финалите за Купата на България. Двата тима ще се изправят един срещу друг на "Българска армия" в 19:00 часа, за да определят първия финалист в турнира.

"Армейците" имат сериозно предимство, след като спечелиха с 2:0 първия двубой в "Овча купел". Сега те излизат да довършат започнатото, но трябва да имат едно наум, тъй като "белите" са коварен отбор, който има капацитета да създаде доста проблеми, ако бъде подценен.

ЦСКА е актуалният носител на трофея и сега иска да защити отличието, което спечели през миналия сезон. Това дори стана още по-важно, след като отборът отново не успя да пребори Лудогорец в битката за титлата в efbet Лига и сега Купата е единственият шанс да завърши сезона с ново отличие във витрината си.

В същото време Славия пристига на "Българска армия" в ролята на сериозен аутсайдер след загубата на свой терен. "Белите" ще трябва да сътворят сериозен подвиг и да постигнат победа с поне два гола разлика, за да стигнат до продължения или директно да се класират за финала, при положение, че отбележат три или повече гола. Това изглежда като изключително трудна задача, но във футбола са ставали и далеч по-големи изненади.

ЦСКА е в страхотна серия за Купата на България

"Армейците" са без загуба в 17 мача

По време на редовния сезон в efbet Лига двата тима изиграха два доста оспорвани мача. Срещата на "Българска армия" завърши 1:1, а на "Овча купел" ЦСКА спечели с 3:2. Така че може и днес да се получи интересен сблъсък.

И двата тима имат доста проблеми преди днешния двубой. Алан Пардю не може да разчита на контузените Матей и Бисмарк Чарлс, както и на на наказаните Турицов и Жеферсон. Така единайсеторката се очаква да бъде съставена от Евтимов на вратата и пред него Вион, Лам, Кох и Мазику в защита. Мухар и Юга ще бъдат опорни халфове, а Кери ще действа като плеймейкър. Гарсес и Йомов ще бъдат на двете крила, а Кайседо ще води атаката.

В Славия пък отсъстващите ще бъдат контузените Цонев, Стоев, Томбак и Дост, както и наказаният Атанасов. Златомир Загорчич вероятно ще стартира мача с Вуцов под рамката и Попадийн, Виячки, Зайков и Соарес в отбрана. Вълчев и Нгуена ще са опорните халфове, а Минчев ще действа пред тях като плеймейкър. Тасев и Кирилов ще започнат на крилата, а голове ще се очакват от Бакеро, който ще застане на върха на нападението.

Главен съдия на реванша между ЦСКА и Славия ще бъде Волен Чинков, а негови помощници ще са Дениз Соколов и Петър Митрев.