ЦСКА приема Лудогорец в гвоздея на четвъртфиналите в турнира за Купата на България. Срещата е днес от 17,30 часа на стадион "Българска армия". Победителят ще се определи в една среща.

Сблъсъкът е очакван с огромен интерес. На стадиона се очакват над 10 000 фенове на "червените", които да подкрепят любимците си в може би най-важния мач за отминаващата година. Очаква се времето да бъде отлично за декември - около 9-10 градуса.

Пламен Марков: ЦСКА желае силно купата и промяна във футбола ни

"Срещу нашия клуб има тенденция в отсъжданията"

Двата тима няма с какво да се изненадат, затова и не се очаква двамата треньори Стамен Белчев и Димитър Димитров да променят своите подходи.

Наставникът на домакините най-вероятно ще направи само една промяна в състава, победил Берое с 6:0. Като десен бек вместо Александър Дюлгеров ще играе Станислав Манолев. В средата на терена отново ще играе Раул Лое за сметка на Рубен Пинто, а отляво на атаката ще бъде предпочетен Енрике. ЦСКА ще направи 11-и опит да победи Лудогорец като домакин. Тимът вече стори това през този сезон, но като гост в Разград с 2:1. Втори пореден успех над "орлите" би имал много сериозен положителен ефект от психологическо естество.

Фернандо Каранга: ЦСКА има големи шансове срещу Лудогорец

Каранга: Мотивацията е на 100%, фаворити сме срещу Лудогорец

"Подготвен съм за техните провокации"

Разградчани ще се опитат да продължат добрата си серия на "Армията". Херо обмисля да използва същата схема от равенството 1:1 с Хофенхайм в Лига Европа. Тимът пак ще излезе без чист централен нападател, а триото в атака - Вандерсон, Марселиньо и Мисиджан постоянно ще си разменя местата. Очаква се в титулярния състав да се завърнат Ренан, Моци, Дяков, Натанаел, Марселиньо и Вандерсон, които получиха почивка срещу Пирин в понеделник.