Драгомир Драганов получава четвърти наряд за двубой между ЦСКА и Ботев (Пд). Досега всичките бяха в елита, а тази вечер ще ръководи сблъсъка между двата тима в турнира за Купата на България.

Първата му среща е на 1 октомври 2016 г. - 0:0 в Коматево. Тогава реферът гони Стенио от Ботев в 65-ата минута, но армейците не успяват да стигнат до гол.

Драгомир Драганов ще ръководи реванша между ЦСКА и Ботев (Пловдив)

Ясно е кой ще ръководи реванша между ЦСКА и Ботев (Пловдив)

Двубоят е на 24 юни, от 20:30 часа

Вторият наряд на Драганов е на 29 април 2018 г. и отново в Коматево - 2:1 за Ботев. При третия мач на Драганов, ЦСКА вече побеждава - 2:1 на 16 декември 2018 г. Началото на двубоя се забавя доста, тъй като "армейците" чистят снега от терена, но все пак се играе.

Драганов не беше получавал наряд като главен съдия след подновяването на първенството. Той свири 1/4-финала Левски - Лудогорец на 5 март, спечелен от "сините" след дузпи.