Турнир: Купа на България Стадион: "Българска армия", гр. София Зрители:
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

Септември (София) - ЦСКА 1:2 в мач за Купата на България

ЦСКА потрепери срещу Септември, но се класира на 1/4-финал за Купата на България

Вижте подробности

90+2′

Шанс за Радослав Живков! "Армейците" отново заспаха след корнер и нападателят имаше добра възможност да изравни, но Евтимов успя да опази вратата си.

83′

ГОООЛ! 1:2! АСЕН ГЕОРГИЕВ! Защитникът на Септември беше забравен от "червената" отбрана след изпълнение на корнер и с глава прати топката в мрежата.

81′

Огромен пропуск за Септември! Мартин Петков излезе очи в очи с Евтимов, но вратарят спаси удара му. Топката попадна в краката на Димитър Костадинов, който стреля във вратата, но Христиан Петров успя да изчисти от голлинята.

79′

Александър Бучков замени Маурисио Гарсес.

74′

Тройна смяна в състава на ЦСКА. Мено Кох, Кареасо и Симеон Александров замениха Махмутович, Шопов и Джонатан Линдсет.

68′

ГОООЛ! 0:2! Назон е точен от бялата точка!

67′

ДУЗПА ЗА ЦСКА! Защитник на Септември игра с ръка в наказателното поле и Никола Попов беше категоричен!

64′

Жълт картон за Асен Чандъров.

60′

ГОООЛ! ШОПОВ! Не! Няма гол! След преглед на ситуацията със системата ВАР попадението на Шопов беше отменено заради засада на Брадли де Нойер.

60′

Браян Морено отстъпи мястото си на Дюкенс Назон.

55′

ГОООЛ! ГАРСЕС! Тибо Вион напредна по десния фланг, центрира в наказателното поле, където Асен Георгиев не успя да изчисти добре топката и я подари на Гарсес, който стреля хладнокръвно с левия крак и разпечата вратата на Септември! 1:0 за "армейците"!

50′

Мартин Николов получи жълт картон.

46′
Снимка 597504

Източник: startphoto.bg

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Жълт картон за Шопов.

40′

Жълт картон за Атанас Кабов.

39′
Снимка 597506

36′

Жеферсон получи първия жълт картон в мача.

33′

Тибо Вион центрира от корнер, Гарсес беше непокрит в наказателното поле, но не успя да засече прецизно топката с глава и тя излезе в аут.

Снимка 597502

29′

ЦСКА продължава да търси път към гола, но до този момент без успех.

20′
Снимка 597493

13′

ЦСКА пропусна най-чистото си положение в 13-тата минута, когато Брадли де Нойер пусна хитър пас към Жеферсон, който стреля от границата на малкото наказателно поле, но вратарят на символичните домакини успя да спаси.

Снимка 597492

11′

Мартин Петков навлезе с топката в наказателното поле на ЦСКА и нанесе опасен удар в целта, Евтимов обаче се намеси и с една ръка изби в корнер.

5′

Септември отговори с бърза атака по дясното крило, последва центриране в накзателното поле, но Енес Махмутович се намеси с решителен шпагат и предотварти опасността пред "армейската" врата.

4′

Шопов намери Тибо Вион пред наказателното поле на Септември. Французинът шутира, но топката премина покрай гредата.

1′

7 Айкут Рамадан 9 Дюкенс Назон

Септември (София) и ЦСКА ще премерят сили в осминафинален мач за SESAME Купа на България.

Срещата е днес от 12:00 часа на "Българска Армия" като домакин, макар и символичен е новакът в елита.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Жребият отреди домакин на мача да бъде отборът на Светослав Петров, но двете ръководсва постигнаха споразумение мачът да се проведе на стадион "Българска армия". Главен съдия на срещата е Никола Попов.

Септември ще "домакинства" на ЦСКА за Купата на стадион "Българска армия"

Двата клуба се разбраха двубоят да се играе в дома на "армейците"

В предишния кръг Септември елиминира Крумовград след победа с 1:0 като гост, а "червените" се измъчиха доста с третодивизионния Гигант в Съединение.

Заради наказание срещата пропуска капитанът на ЦСКА Юрген Матай. Нидерландецът получи петия си жълт картон от началото на сезона в Съединение и бе санкциониран за една среща.

Аут поради травми са още Жираир Шагоян, Лазар Туфегджич и Бисмарк Чарлс. Срещата пропускат трайно контузените Дауда Бамба и Асен Дончев.

Наставникът на Септември Светослав Петров няма да може да разчита на защитника Мартин Стойчев. Младокът лекува травма. Всички останали играчи са на линия за мача.