Футболистите на Локо използват всяка възможност, за да полежат на терена. Играта определено бива забавена, което занижава сериозно качеството й.

ЦСКА-София се готви за финален щурм в срещата.

Вратарят на Локо е на земята, след сблъсък с нападател на съперника.

73′

Виана е заменен от Недялков. Диого видимо не е в познатата си форма.

72′

2:1 за Локо (София)! Мисяк пропуска, топката се отбива в гредата, след което Христов я праща в мрежата.

70′

Нунеш често подпомага защитата на ЦСКА-София, но това оставя състава с "човек по малко" в предни позиции.

69′

Ризов стреля, Китанов лови.

68′

Контраатака на домакините, която обаче не постига търсения ефект.

66′

Локо не е особено убедителен при центриранията на "червените" в наказателното поле. Няма да е изненадващо, ако ЦСКА-София отбележи именно по този начин.

65′

Напрежение между вратаря Любенов и Милчо Ангелов. Реферът потушава страстите и мачът продължава.

60′

Коренна промяна в ситуацията на терена. ЦСКА-София тръгва с всички сили напред, в търсене на следващия си гол.

57′
55′

ГОЛ за ЦСКА-София! Резултатът е изравнен! Руи Педро бележи за гостите!

51′

Локо (Сф) владее топката по-често през това второ полувреме.

50′
Василев избухна: Ще извадя отбора, това е безобразие!

"Аз да не съм балък?!"

47′

Джордан е заменен от Ангелов.

47′

Педро сменя Марин.

45′

Играта е подновена.

45′

Почивка.

44′

След грешката си при гола, Чорбаджийски се опитва по всевъзможни начини да се коригира.

43′

Жълт картон за Перез.

41′

Жълт картон за Джордан.

40′

Зрителите по трибуните вече наброяват около 1 300.

37′

Пинто стреля, но топката "облиза" външната страна на мрежата.

37′

Жълт картон за Малинов.

35′
33′

ЦСКА-София се опитва да се върне всячески в мача. Акциите на "армейците" се редуват една след друга, но за момента се оказват несполучливи.

30′

Опит на Нунеш да застраши съперниковия вратар. Не му се получава.

29′

Добри действия в средата на терена на домакините. За момента те успяват да парират набезите на ЦСКА-София.

27′

Два поредни корнера, в полза на състава на гостите. Гол не пада.

25′
Снимка 254452

22′

Пеев стреля опасно от свободен удар, нов гол обаче не пада.

20′
Снимка 254446

17′

Домакините претендират за дузпа, за извършено нарушение срещу нападател на тима. Реферът отсъжда... тъч.

16′
9′

Пинто пропуска да се разпише за ЦСКА-София. След него и Георгиев не успява да прати топката във вратата на съперника.

8′
7′

ГОЛ за Локомотив (София)! Георгиев бележи, след грешка в "червената" защита!

4′
2′

Около 1 000 зрители на стадиона, до момента.

1′

Ангел Колев Едуард Йорданеску

Локомотив (София) приема ЦСКА-София в 1/16-финален сблъсък от турнира за Купата на България.

Развитието на ВСИЧКИ срещи от тази фаза на турнира, които се играят днес, можете да проследите НА ЖИВО ТУК!

През годините двата тима са правили много вълнуващи сблъсъци в надпреварата и макар сега "железничарите" да са със статута на втородивизионен клуб, амбицията им е да затруднят максимално състава на Едуард Йорданеску.

Румънският специалист ще направи няколко промени в стартовата единайсеторка в сравнение с мача срещу Черно море (1:0).

Вилмар Джордан стартира сред титулярите, както и завърналият се след контузия Диого Виана.

В състава се завръща Кристиян Малинов, който ще си партнира в средата на терена с Пинто.

Старши-треньорът на Локомотив Ангел Колев ще разчита на най-доброто, с което разполага.

Голмайсторът Димитър Георгиев води атаката, а зад него играят Йордан Ризов, Владислав Мисяк и капитанът Даниел Пеев.

На вратата е юношата на Левски Александър Любенов.